fbpx

Nové podzimní kurzy na Diplomatické akademii

16.10.2019 | Kurzy

Nové podzimní kurzy na Diplomatické akademii

Chcete získat posluchače na svou stranu a oslovit publikum svým projevem?

Chcete se naučit řešit spory?

Chcete se naučit pravidlům protokolu a etikety nebo se v nich zdokonalit?

 

Tak neváhejte a přihlaste se do jednoho z nově otevřených kurzů, které pro Vás Diplomatická akademie připravila!

 

V rámci kurzu Rétorika a veřejné vystupování se na základě zkušeností a příkladů z praxe seznámíte nejen se základy rétorických pravidel, s rétorickými taktikami, zásadami přesvědčivé argumentace, nebo jednotlivými mluvními technikami. Dostanete také možnost připravit si proslov a následně získat zpětnou vazbu. Básníkem se totiž člověk rodí, ale řečníkem se stává.

V kurzu Mediace se studenti seznámí nejen s touto alternativní metodou řešení sporů, ale také s konciliací a negociací. Důraz je však kladen na dnes nejvíce preferovanou metodu – mediaci. Mimo seznámení se základními technikami a principy budete během kurzu techniku také prakticky trénovat a naučíte se tak nevyvolávat spory, ale řešit je!

Kurz  Etiketa a protokol je koncipován tak, aby přinášel užitek jak lidem, kteří teprve s příležitostmi vyžadující použití protokolu začínají, tak i těm, kteří již mají předchozí zkušenosti a chtějí je prohloubit. Po absolvování kurzu tak již nezpůsobíte žádné „faux pas“ , naopak jen „bons pas“.

Kurz v délce pěti hodin proběhne vždy odpoledne a mimo teoretickou a praktickou průpravu daným tématem obdržíte také veškeré studijní materiály a stanete se členy komunity absolventů Diplomatické akademie. Kurzy jsou vysoce individualizované a lektoři Vám budou věnovat plnou pozornost, navíc se na naše vyučující můžete kdykoliv během i po absolvování kurzů obrátit se svými dotazy.

Kurzy Veřejné vystupování a Etiketa a protokol jsou vyučovány ředitelem Diplomatické akademie a bývalým ministrem Cyrilem Svobodou. Kurz Mediace vede zkušená adovokátka a mediátorka Hana Lenghartová.

Bližší informace o kurzech naleznete na našich webových stránkách, nebo Vám je rádi poskytneme osobně.

 

 

Garance spokojenosti – kvalita garantována úspěšností a uplatněním absolventů Diplomatické akademie v jejich kariéře.