fbpx

Bezpečnostní program DA2

O kurzu

Kurz nabízí základní informaci o bezpečnostních hrozbách, především asymetrických. Obsah kurzu je základ pro získání kompetence, jak zvládat krizový stav.

V asymetrické válce nestojí  proti sobě srovnatelné síly, státy nebo koalice států. Naopak  střety vyvolávají  teroristické organizace, gerily, zločinná spolčení, osamělí střelci, sebevražední útočníci. Válka asymetrická je alternativou války symetrické, nemá lineární charakter. Útočníci mají rozdílné cíle, volí různou strategii a taktiku svého boje. Útočí na symbolické civilizační cíle. Útok může zasáhnout energetické zdroje, zdroje základních životních potřeb nebo infrastrukturu. Útoky mají vyvolat mezi obyvatelstvem strach a pocit, že terčem útoku může být kdokoliv.

 

 

Co všechno získám?

– Certifikát o absolvování kurzu

– Členství v komunitě absolventů Diplomatické akademie (pravidelné pozvánky na akce DA, možnost kdykoliv se obrátit na vyučující DA s dotazem)

– Studijní materiály k obsahu kurzu

 

 

Kolik nás bude ve třídě?

Naše kurzy jsou vysoce individualizované a lektoři Vám budou věnovat plnou pozornost. Ve třídě s Vámi bude nanejvýš dalších 14 účastníků a během kurzu bude nabízeno drobné občerstvení.

Na naše lektory se můžete kdykoli obrátit se svými otázkami nejen během kurzů, ale i po absolvování kurzů.

 

Podání přihlášky

Přihlášení do kurzu probíhá prostřednictvím nezávazné přihlášky a následným podpisem účastnické smlouvy. Po odeslání nezávazné přihlášky se s Vámi spojíme a sdělíme všechny potřebné informace.

 

Cena

12900,- Kč

 

Garance spokojenosti – kvalita garantována úspěšností a uplatněním absolventů Diplomatické akademie v jejich kariéře.

 

Cyril Svoboda

bývalý ministr České republiky
Místo: Praha
Cena: 12 900,- Kč
Termíny: 19. června - 27. června 2021
Kapacita: 14
Rozsah: 28 hodin
Příloha: Bezpečnostní program DA2 - Jaro 2021